„Eleja/Transact Pro” regbisti labākie Latvijas jaunatnes čempionātā

17 Nov 2017

Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāts regbijā U11, U13 un U15 vecuma grupās. Divās jaunākajās grupās par Latvijas čempioniem kļuva „Eleja/Transact Pro” regbisti.

Latvijas jaunatnes čempionāts tika aizvadīts sešās sacensību kārtās, sabraukumu formātā. Jelgavas novada Elejas regbisti šosezon startēja visās vecuma grupās.

U11 vecuma grupā „Eleja/Transact Pro” uzvarēja piecās no sešām kārtām. Otrajā vietā „Livonia/Big Ben”, trešajā – „Livonia/Jaunpiebalga”.

U13 vecuma grupā par zelta medaļām sīva bija spēkošanās ar principiālajiem kaimiņiem regbija klubu „Mītava”. Zelta medaļu liktenis izšķīrās čempionāta pēdējā kārtā, kad abas komandas tikās turnīra pusfinālā. Elejas regbisti bija pārāki un nodrošināja sev zelta medaļas, lai gan kārtas finālspēlē zaudēja regbija kluba „Miesnieki” jaunajai maiņai no Ķekavas novada sporta skolas. Ķekavas regbistiem bronzas  godalgas sezonas kopvērtējumā.

U15 vecuma grupā sezonas kopvērtējumā nepārspēta palika „Mītava”, bet otrajā vietā ierindojās „Eži”. Trešā vieta un bronzas godalgas „Eleja/Transact Pro” regbistiem. Jāatzīmē, ka U17 vecuma grupā elejnieki pašlaik atrodas turnīra tabulas galvgalī un ir tuvu tam, lai nosargātu pērn izcīnīto čempionu titulu.

Pērn „Eleja/Transact Pro” Latvijas jaunatnes čempionāta triumfēja U15 un U17 vecuma grupās, šogad izdevies uzlabot sniegumu abās jaunākajās vecuma grupās un saglabāt līderpozīcijas vecākajā.

Jaunie regbisti piedalījušies arī divos starptautiskos turnīros – pavasarī trīs vecuma grupu komandas treneru Sandras Avotas, Arvja un Aivara Pilenieku vadībā piedalījās Prāgas jaunatnes regbija festivālā, savukārt rudenī no „Transact Pro” komanda, ko veidoja Elejas un regbija kluba „Miesnieki” jaunie regbisti, ar divu vecuma grupu komandām startēja Kauņas regbija kluba „Ažuolas” 40 gadu jubilejas turnīrā. U13 grupā latviešiem zelta godalgas.